خرید فالوور اینستاگرام – مزایا و معایب

به طور کلی افراد در سه حالت به ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام می‌پردازند. در این عنوان سعی داریم تا به بررسی خرید فالوور اینستاگرام در هر یک از این سه حالت بپردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام به عنوان یک شخص حقیقی

شما می‌خواهید با دوستان و خانواده و اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را در جریان فعالیت‌های روزمره خود گذاشته و از فعالیت‌های آنان آگاه شوید. در این صورت هیچ دلیل منطقی برای خرید فالوور اینستاگرام وجود ندارد، چرا که شما آن‌ها را نمی‌شناسید و هیچ تعاملی با آن‌ها برقرار نمی‌کنید و آن‌ها نیز علاقه ای به پست‌های شما نشان نمی‌دهند.

خرید فالوور اینستاگرام به عنوان یک کسب و کار

شما یک برند هستید و می‌خواهید محصول یا خدماتی را در اینستاگرام ارائه کنید. با خرید فالوور اینستاگرام پیشرفتی در کسب و کار شما ایجاد نشده و شما نمی‌توانید به افراد جعلی محصول یا خدماتی بفروشید.

خرید فالوور اینستاگرام به عنوان یک اینفلوئنسر

شما یک اینفلوئنسر هستید. با خرید فالوور اینستاگرام شما به انبوهی از مخاطبان جعلی دسترسی دارید و نمی‌توانید بر آن‌ها تاثیری بگذارید. از طرفی خرید فالوور اینستاگرام باعث جعلی نشان دادن هویت شما نیز می‌شود.

خرید فالوور اینستاگرام

پیامدهای خرید فالوور اینستاگرام

در الگوریتم اینستاگرام، برقراری تعامل با فالوورها کلیدی برای نمایش پست‌های شما به کاربران است. خرید فالوور اینستاگرام بدون لایک و کامنت و تعامل با آن‌ها صفحه شما را در اکسپلور یا تایم لاین اینستاگرام به مخاطبان نمایش نمی‌دهد.

علاوه بر این ممکن است کاربران تناقضی بین تعداد فالوور و لایک و کامنت دریافتی در پیج شما مشاهده کنند و این می‌تواند مانع از ادامه تعامل آن‌ها با شما باشد بی اعتمادی کاربران نسبت به کسب و کار شما را به همراه داشته باشد.

بدون دریافت تعامل در قالب بازدید و لایک و کامنت توسط کاربران حقیقی در اینستاگرام، اینستاگرام به سادگی از نمایش پست‌های شما به دیگران خودداری می‌کند.

واکنش اینستاگرام به خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام فالوور‌های جعلی و فیک را شناسایی کرده و پاک می‌کند. اخیرا اینستاگرام در حال حذف هرگونه لایک و کامنت از سمت اکانت‌های فیکی است که با خرید فالوور اینستاگرام و استفاده از خدمات فیک لایک و کامنت در حال رشد و گسترش هستند. با خرید فالوور اینستاگرام شما قوانین اینستاگرام را نقض کرده و ممکن است با واکنشی از سوی ناظران اینستاگرام مواجه شوید. اینستاگرام به دنبال حفظ تعامل در وب سایت خود است؛ بنابر این خرید فالوور اینستاگرام با این الگوریتم مغایرت داشته و ممکن است پیامد‌هایی به همراه داشته باشد. پس بهتر است مخاطبان خود را به صورت طبیعی افزایش دهید.

چرا خرید فالوور اینستاگرام کار اشتباهی تلقی می‌شود

هنگامی که ما برای بالا بردن فالوور‌های خود از خرید فالوور اینستاگرام استفاده می‌کنیم هیچ ضمانتی وجود نخواهد داشت که این فالوورها باعث افزایش بازدید و بازخورد در پیج ما شوند. تنها راه ممکن برای اطمینان حاصل کردن از اینکه صفحه‌ی ما از بازخورد لازم از جانب این فالوورها برخوردار باشد این است که پس از خرید فالوور اینستاگرام به استفاده از دیگر خدمات فیک اینستاگرام بپردازیم.

حداکثر انتظاری که می‌توانید از خرید فالوور اینستاگرام داشته باشید

در ایده‌آل ترین که فالوور‌های  خریداری شده واقعی و باشند، تنها عده‌ای از آن‌ها در صورتی که از محتوای صفحه‌ی ما خوششان بیاید، به دنبال کردن ما ادامه خواهند داد. با استفاده از این استراتژی در خرید فالوور اینستاگرام، عده‌ای از فالوور‌های خریداری شده را افراد حقیقی تشکیل می‌دهند اما بالا رفتن تعامل و بازدید پیج شما تضمین شده نیست و این سرمایه گذاری ریسک‌پذیر است چرا که به احتمال زیاد آن‌ها فالوور‌های بلند مدت و وفاداری نخواهند بود.

در چه شرایطی از خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنیم؟

هیچ‌وقت؛ اما اگر اولویت شما صرفا داشتن آمار فالوور‌های زیاد است قطعا خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می‌کند، هم‌چنین هنگامی که فالوور‌های طبیعی شما ریزش کند خرید فالوور اینستاگرام موثر واقع می‌شود. اما به یاد داشته باشید که فالوور‌هایی که با خرید فالوور اینستاگرام خواهید داشت برای شما لایک و کامنتی نخواهند گذاشت در بیشتر موارد اعتبار شما را زیر سوال می‌برند. خرید فالوور اینستاگرام برای برندها نوعی خودکشی محسوب می‌شود چرا که به اعتبارشان لطمه‌ی شدیدی وارد می‌سازد و منجر به عدم ورود محتوایشان به اکسپلور می‌شود.

آیا خرید فالوور اینستاگرام ارزش هزینه کردن دارد؟

در فرایند خرید فالوور اینستاگرام شما در واقع فالوور‌های فیک خریداری می‌کنیدکه به نوعی سرمایه‌گذاری هدر رفته محسوب می‌شود. خرید فالوور اینستاگرام هیچ ارزشی در دراز مدت برای محتوای تولیدی شما ایجاد نمی‌کند. بعضی از فالوورهایی که از خرید فالوور اینستاگرام به دست آورده اید ممکن است در بدو ورود شما را لایک کنند یا کامنتی بگذارند اما اغلب به دلیل ربات بودن آن‌ها کامنت نامربوط است و در دراز مدت هم هیچ اثری از فعالیت آن‌ها در پیج شما نخواهد ماند.

جمع بندی عنوان خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام تعاملی برای پیج شما به ارمغان نمی‌آورد.

هرگز فکر نکنید که خرید فالوور اینستاگرام باعث افزایش بازدید و لایک و کامنت از سوی کاربران در پیج شما می‌شود.

آن‌ها افراد واقعی نیستند و صرفا حساب‌های جعلی و ربات می‌باشند.

اگر صاحب کسب و کار هستید و نیاز دارید حداقل مخاطبان پیج شما و محتوای به اشتراک گذاشته شده را ببینند، خرید فالوور اینستاگرام و اکانت جعلی کمکی به شما نخواهد کرد.

زمان، پول و انرژی را که برای خرید فالوور اینستاگرام اختصاص می‌دهید را صرف ایجاد روابط واقعی و مخاطب واقعی کنید.

اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد، فالوور‌های شما بدون هیچ هزینه‌ای با پیج شما تعامل ایجاد کرده و باعث رشد کسب و کار شما می‌شوند.

اقدامات جایگزین به جای خرید فالوور اینستاگرام

  • تولید محتوای اصولی و جذاب
  • اشتراک‌گذاری محتوا بر اساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسب
  • ارائه تبلیغات به دیگر پیج‌های اینستاگرامی برای نمایش حرفه و کسب و کارتان
  • استفاده از خدمات تبلیغات در اینستاگرام که توسط آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شود.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام، شما عزیزان با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات اینستاگرام، قادر به مشاهده هزینه تبلیغات اینستاگرام خواهید بود.

منابع: later، اینستاگرام

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *