دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر – دانلود اینستا برای ویندوز

با وجود اینکه برنامه‌ی اینستاگرام از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است اما تا به حال نسخه‌ی سازگار با ویندوز در قالب ورژن رسمی‌ای از این برنامه برای کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ‌ها طراحی نشده است. با این وجود باز هم می‌توان از طریق راه‌هایی به اینستاگرام روی ویندوز دسترسی داشت. برای دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر با ما در این عنوان همراه باشید.

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر از طریق نرم افزار grids for instagram

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر از طریق grids for Instagram امکان پذیر است. این نرم افزار نسخه دکستاپ اینستاگرام است و شما کمک می‌کند تا فرایند دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر خود را به انجام برسانید. نرم افزار grids، محیطی زیبا و بسیار کاربردی دارد. از جمله مزایای آن می‌توان به امکان دانلود عکس‌ها و ویدیوها از طریق آن اشاره کرد. پس از دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر با grids for instagram می‌توانید از تمامی امکانات اینستاگرام استفاده کرده و از تجربه محیطی جدید لذت ببرید.

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر از soft98.ir

مراحل دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر

برای دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر از طریق نرم افزار grids، ابتدا نیاز است grids را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. سپس وارد آن شده و کلمه عبور و نام کاربری خود را وارد کنید.

پس از دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر و پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور ممکن است از شما کد بازیابی یا بازیابی اطلاعات اکانت اینستاگرام‌تان را بخواهد. این اتفاق در صورتی امکان پذیر است که شما عزیزان ورود دو مرحله‌ای یا نرم‌افزار Authenticater خود را پیش از دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر فعالسازی کرده باشید.

در صورت فعالسازی و فراموشی کد بازیابی، شما عزیزان می‌توانید از طریق مسیر زیر، مجددا به کدهای بازیابی اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید.

setting>security>Two-Factor Authentication>Recovery Codes

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر از طریق نرم افزار شبیه ساز اندرویدی

یکی دیگر از راه‌های دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر استفاده از نرم افزار bluestacks است. این نرم افزار یک شبیه ساز اندروید است. به این معنی که شما بر روی کامپیوتر شخصی خود یک تلفن همراه هوشمند با سیستم‌ عامل اندرویدی خواهید داشت و علاوه بر اینستاگرام می‌توانید کلیه اپلیکیشن‌های اندرویدی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر با blustacks

مراحل نصب و دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر از طریق bluestacks

برای دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر ابتدا نیاز است نرم افزار bluestacks را بر روی  کامپیوتر خود نصب کنید. برای نصب نرم افزار bluestacks اینجا کلیک کنید.

بعد از نصب آن وارد نرم افزار شده و گزینه all apps  را انتخاب کنید. سپس بر روی آیکون اینستاگرام کلیک کرده و فرایند دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر را انجام دهید. پس از دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر آن را نصب کنید. سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید.

در صورت فعالسازی ورود دو مرحله‌ای یا نرم افزار Authenticator، به کدهای بازیابی نیاز خواهید داشت. در صورت فراموش کردن کدهای بازیابی اکانت خود، می‌توانید با دنبال کردن این مسیر به کدهای بازیابی خود دسترسی داشته باشید.

setting>security>Two-Factor Authentication>Recovery Codes

در صورت تمایل به استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام، شما عزیزان با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات اینستاگرام، قادر به مشاهده هزینه تبلیغات اینستاگرام خواهید بود.

منابع: later، اینستاگرام

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *