تکنیک های دانلود از اینستاگرام – اینستاگرام دانلود

لزوم استفاده از اینستاگرام دانلودرها

برای بسیاری از ما پیش‌آمده که یک عکس، ویدئو یا استوری در اینستاگرام می‌بینیم و می‌خواهیم آن را دانلود کنیم.  اما متاسفانه درون خود اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام امکان دانلود وجود ندارد. وب سایت و اپلیکیشن‌های زیادی برای دانلود از اینستاگرام وجود دارد که در این عنوان به بررسی هرکدام از آن ها برای سهولت هر چه بیشتر در دانلود از اینستاگرام خواهیم پرداخت.

دانلود از اینستاگرام با استفاده از وب سایت‌های دانلودر

برای دانلود از اینستاگرام، وب سایت‌های مختلفی وجود دارد که با وارد شدن به هریک از این وب سایت‌ها می‌توان فرایند دانلود از اینستاگرام را به راحتی انجام داد. در ادامه به معرفی یک به یک این وب سایت‌ها و ارائه توضیحاتی مختصر می‌پردازیم.

دانلود از اینستاگرام با وب سایت downloadgram

وب سایت دانلودگرام یکی از وب سایت‌هایی است که امکان دانلود از اینستاگرام را برای کاربران خود فراهم می‌کند. نحوه دانلود از اینستاگرام از طریق این وب سایت بسیار ساده است. تنها کافی است گزینه منو (سه نقطه) در کنار پست مورد نظر را انتخاب کنید.

سپس روی گزینه Copy link کلیک کنید. در انتها لینک کپی شده را وارد کادری که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید وارد کرده و روی گزینه دانلود – download کلیک کنید. توجه داشته باشید که امکان دانلود تنها از پیج‌هایی وجود دارد که پابلیک – public بوده و به اصطلاح پرایوت – private نیستند.

دانلود از اینستاگرام از طریق DownloadGram

دانلود از اینستاگرام با وب سایت download Instagram videos

وب سایت download Instagram videos نیز یکی دیگر از وب سایت‌هایی است که امکان دانلود از اینستاگرام را برای شما فراهم می‌کند. برای دانلود از اینستاگرام از طریق این وب سایت نیز باید لینک پست مورد نظر را از منوی پست (علامت سه نقطه) کپی کرده و در کادری وارد کنید که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

سپس گزینه دانلود – Download را انتخاب کنید تا فرایند دانلود از اینستاگرام برای شما آغاز شود. اگر پستی که قصد دانلود آن را دارید چند اسلاید داشته باشد، از طریق این وب سایت می‌توانید تمامی اسلایدهای عکس یا ویدئو مورد نظر را دانلود کنید. امکان دانلود تمامی اسلایدها از جمله محدودیت‌های موجود در دیگر برنامه‌ها یا وب سایت‌ها به شمار می‌آید که به فهرست مزایای استفاده از این وب سایت اضافه شده است.

دانلود از اینستاگرام از طریق download Instagram videos

دانلود از اینستاگرام با وب سایت Ingramer

وب سایت Ingramer یکی از وب سایت‌های قدرتمند برای دانلود از اینستاگرام است. علاوه بر دانلود پست، امکان دانلود IGTV نیز در این وب سایت وجود دارد. تنها کافی است نام کاربری پیجی که قصد دانلود محتوا از آن را دارید را وارد کادری کنید که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

به شرط پابلیک – public بودن و پرایوت – private نبودن پیج موردنظر، تمامی پست‌ها و IGTV ‌های موجود در پیج به شما نشان داده می‌شود. با انتخاب هرکدام از آن‌ها، فرایند دانلود از اینستاگرام را شروع می‌کنید. اگر قصد دانلود پست خاصی را دارید نیز می‌توانید لینک آن پست را کپی کرده و در کادر تصویر زیر وارد کنید و آن را دانلود نمایید.

دانلود از اینستاگرام از طریق ingramer

دانلود از اینستاگرام با وب سایت instadownloader

در این وب سایت نیز می‌توانید فرایند دانلود از اینستاگرام را انجام دهید. مانند بقیه وب سایت‌های معرفی شده کافی است لینک پست مورد نظر را در کادر تصویر زیر وارد کرده و برای شروع دانلود از اینستاگرام گزینه دانلود – download را انتخاب کنید.

دانلود از اینستاگرام از طریق اینستا دانلودر – instadownloader

دانلود از اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن‌های دانلودر

برای دانلود از اینستاگرام می‌توان از اپلیکیشن‌های مختلفی استفاده کرد. در ادامه به بررسی هرکدام از این اپلیکیشن‌ها و نحوه دانلود آن‌ها می‌پردازیم.

کافه بازار – cafebazaar

کافه بازار اپلیکیشن اینستا دانلودر را برای دانلود از اینستاگرام به کاربران خود ارائه می‌دهد. این برنامه به غیر از دانلود پست‌‌های اینستاگرام، امکان دانلود عکس پروفایل اشخاص را به کاربران می‌دهد.

محیط آن کاملا فارسی بوده و به راحتی می‌توانید عکس‌ها و پست‌های اینستاگرام را از طریق این نرم افزار دانلود کنید. مزیت این نرم افزار نسبت به دیگر وب سایت‌ها و نرم افزار‌های فعال در این زمینه، برخورداری از سیستم دانلود عکس پروفایل اشخاص است.

دانلود اینستا دانلود از کافه بازار

مایکت – myket

مایکت نیز اپلیکیشنی به کاربران خود ارائه می‌دهد که امکان دانلود از اینستاگرام را برای آن‌ها فراهم می‌سازد. این اپلیکیشن از رابط کاربری آسانی برخوردار بوده و علاوه بر عکس و ویدئو، امکان دانلود ویدئو‌های طولانی IGTV نیز در آن وجود دارد. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید پست‌های دانلود شده از اینستاگرام را مستقیما روی گالری خود ذخیره کنید.

دانلود اپلیکیشن دانلود از اینستاگرام از مایکت

دانلود استوری از اینستاگرام

برای دانلود استوری از اینستاگرام می‌توانید از وب سایت‌های زیر استفاده کنید که امکان دانلود از اینستاگرام را برای شما فراهم می‌کنید

وب سایت story saver

به کمک این وب سایت می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را دانلود کنید. برای این کار کافی است نام کابری پروفایل مورد نظر را در این وب سایت وارد کنید. اگر پیج مورد نظر private نباشد امکان دانلود برای شما فراهم می‌شود. سپس گزینه دانلود – download را انتخاب کرده و فرایند دانلود از اینستاگرام را شروع کنید.

دانلود از اینستاگرام با استفاده از story saver

وب سایت story insta

این وب سایت، یکی از بهترین وب سایت‌های موجود برای دانلود از اینستاگرام است. تنها کافی است نام کاربری پیج مورد نظر را در آن وارد کنید تا تمامی پست‌ها، استوری‌ها و IGTVهای آن پیج برای شما نمایش داده شود. سپس با انتخاب هر کدام از آن‌ها به راحتی فرایند دانلود از اینستاگرام را آغاز کنید.

 دانلود از اینستاگرام از وب سایت story insta

در صورت تمایل به استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام، شما عزیزان با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات اینستاگرام، قادر به مشاهده هزینه تبلیغات اینستاگرام خواهید بود.

منبع: instagram help

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *