تبلیغات در اینستاگرام به روش

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ چیه؟

یکی از روش‌های نوین و پر تاثیر تبلیغات در اینستاگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ به معنی استفاده از افراد تاثیر گذار در یک زمینه‌ی مشخص هست.

تبلیغات شما در این روش در قالب یک معرفی دهان‌به‌دهان از اینفلوئنسر به دنبال کننده‌های وفادارش اتفاق میوفته. بنابراین علاوه بر اینکه اعتبار اینفلوئنسر به برند اضافه میشه، اثر گذاری بسیار بالاتری هم روی تصمیم‌گیری افراد برای دیدن پیج شما به ارمغان میاره.

اینفلوئنسر مارکتینگ شیوه‌ی پیچیده‌ای از تبلیغات هست که برای موفقیت آمیز بودن اون علاوه بر  تخصص کافی، به تجربه‌ی بالایی در اجرای کمپین‌های اینفلوئنسری هم نیازه.

دسته‌بندی انواع اینفلوئنسرها

در ادزیرو اینفلوئنسرها رو به ۳ دسته‌بندی کلی تقسیم می‌کنیم که بر اساس اهداف تبلیغاتی، موضوع کسب‌وکار شما و بودجه‌ی مورد نظر، دسته‌بندی مورد نظر انتخاب میشه. مشاوران تبلیغات ادزیرو شما رو در انتخاب دسته‌بندی مناسب راهنمایی می‌کنن.

۱- اینفلوئنسرهای کوچک (Micro)

اینفلوئنسرهای کوچک چه ویژگی‌هایی دارن؟

 • رنج مخاطبین ۵ الی ۱۰۰ هزار فالوور
 • تمرکز تولید محتوا در موضوعات خاص و علایق شخصی
 • تاثیر گذاری بالا در جامعه مخاطب کوچک
 • هزینه پایین نسبت به بازخورد

۲- اینفلوئنسرهای بزرگ (Macro)

اینفلوئنسرهای بزرگ چه ویژگی‌هایی دارن؟

 • بالاتر از ۱۰۰ هزار فالوور
 • کیفیت بالای محتوا
 • قدمت و اعتماد بالا
 • طیف گسترده‌ی مخاطبان

۳- سلبریتی‌ها (Celebrities)

سلبریتی‌ها چه ویژگی‌هایی دارن؟

 • معمولا بالای ۱ میلیون فالوور
 • معمولا منبع محبوبیت خارج از اینستاگرام (مثل تلویزیون)
 • اعتبار بسیار بالا در میان مخاطبان
 • جم بسیار بالای بازدید و دیده شدن برند

سوالات رایج

احتمالا جواب سوال شما اینجاست.

ادزیرو کاملا صادقانه و روراست، به شما لیست پیشنهادی به همراه قیمت خالص اینفلوئنسرها رو ارائه می‌کنه و بر روی هر کمپین بسته به گستردگی و فعالیت مورد نظر، درصدی بین ۱۰ تا ۲۰٪ به عنوان هزینه‌ی مدیریت تبلیغات دریافت میشه.

طبق اهداف تبلیغاتی و بودجه شما، کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ مناسب شما رو تدوین می‌کنیم. لیست پیشنهادی برای شما ارسال میشه و درصورت تایید تبلیغات همکاهنگ و برگزار میشه. در نهایت اسکرین شات و آمار تبلیغات برای شما ارسال میشه.

تمامی صفحات تحت همکاری ما، بعد از بررسی دقیق و انجام چندین سری تبلیغات، راستی آزمایی میشن و در صورتی که بازخورد مناسبی داشته باشن، به صورت عمومی در لیست همکاری ما قرار خواهند گرفت.

همینطور اگر هر تخلفی از سمت اینفلوئنسرها مشاهده بشه، اولا با پیج خاطی قطع همکاری می‌کنیم و بعد هزینه‌ی تبلیغ رو طبق ضمانت‌نامه تبلیغات ادزیرو، برای مشتریان عزیزمون جبران می‌کنیم.

ضمانت برنامه‌ریزی تبلیغات

اگه به هر دلیلی از برنامه ریزی، اجرا و مدیریت تبلیغاتتون راضی نباشید، اولا مشکل رو حل می‌کنیم و بعد هزینه مدیریت تبلیغات رو کاملا برگشت میدیم.

ضمانت کیفیت تبلیغات

در صورتی که در انتشار تبلیغات آمار غیر واقعی مشاهده بشه، اولا با پیج خاطی قطع همکاری می‌کنیم؛ و در تبلیغ بعدی شما، دو برابر هزینه‌ی پیج خاطی رو جبران می‌کنیم.

بله، ادزیرو دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی هست. همچنین سوابق عملکرد کسب و کار در وبسایت اینماد قابل مشاهده هست.

ضمانت بازگشت وجه

برای اینکه مطمئن بشیم تجربه‌ی شما از همکاری با ما تجربه‌ی مثبتی باشه، دو نوع ضمانت برای کارمون در نظر گرفتیم.

ضمانت برنامه‌ریزی تبلیغات

اگه به هر دلیلی از برنامه ریزی، اجرا و مدیریت تبلیغاتتون راضی نباشید، اولا مشکل رو حل می‌کنیم و بعد هزینه مدیریت تبلیغات رو محاسبه و کاملا برگشت میدیم.

ضمانت کیفیت تبلیغات

در صورتی که در انتشار تبلیغات آمار غیر واقعی مشاهده بشه، اولا با پیج خاطی قطع همکاری می‌کنیم؛ و در تبلیغ بعدی شما، دو برابر هزینه‌ی پیج خاطی رو جبران می‌کنیم.

با کارشناسان ادزیرو صحبت کنید

با پر کردن این فرم، کارشناسان با بررسی پیج و انتظارات شما، راهکار مناسب رو پیشنهاد و برآورد هزینه رو برای شما انجام میدن.

آکادمی ادزیرو

- مقالات جدید و کاربردی برای رشد در اینستاگرام -

اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتنیگ نوعی بازاریابی آنلاین است که امروزه در فضای دیجیتال بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و استقبال شدیدی از جانب کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است...

اینفلوئنسر به زبان ساده

اینفلوئنسر کیست – انواع اینفلوئنسر این عنوان را با سوال همیشگی اینفلوئنسر کیست آغاز می‌کنیم. بسیاری از ما بارها کلمه اینفلوئنسر را شنیده‌ایم و تا حدودی با مفهوم ...

انواع بلاگر و ولاگر

در دنیای دیجیتال، به انواع مختلف بلاگر و ولاگر برخورد خواهید کرد. هر کدام برای رسیدن به هدف خود، محتوای مخصوص خودشان را تولید می‌کنند. اگر قصد راه اندازی یک بلاگ، یا ...
سبد خرید