تبدیل کانال عمومی به خصوصی برای بدست آورد لینک جوین کانال

لینک جوین در سیستم عامل های مختلف چگونه بدست می آید و چرا به آن نیاز داریم؟ در این مقاله توضیح داده خواهد شد.

بدست آوردن لینک جوین در گوشی اندروید

در گوشی‌های اندرویدی: لطفا توجه داشه باشید که این کار تنها باید با استفاده از اکانتی که کانال مورد نظر را ساخته، انجام بشه.

در آپدیت جدید تلگرام برای اندروید، می‌بایست با کلیک کردن روی سربرگ کانال موردنظر، به صفحه‌ی مشخصات اون وارد بشین و از طریق گزینه‌ی مِنو که در گوشه‌ی سمت راستِ بالای صفحه قرار داره (و به شکل سه نقطه‌ی کوچیک) ظاهر شده، کلیک کنید و گزینه‌ی مدیریت کانال رو انتخاب کنید. وارد صفحه‌ی جدید که شدید، اولین سربرگ موجود در صفحه‌ی جدید به اسم اطلاعات کانال رو کلیک می‌کنید، وارد بخش تنظیم حالت کانال می‌شید.
برای به دست آوردن لینک جوین، کانال رو از حالت پابلیک به پرایوت تغییر میدید، لینک جوین ظاهر می‌شه، با یکبار کلیک کردن بر روی اون، در حافظه‌ی گوشیشون ذخیره خواهد شد. در نهایت بدون ذخیره‌ی هیچ‌یک از تغییراتی که اعمال کردند، از صفحه‌ی مربوط به اطلاعات کانال خارج می‌شین و لینک جوین رو برای ما ارسال می‌کنید، یا در فرم ثبت سفارش قرار می‌دهید.

نمونه لینک جوین : https://telegram.me/joinchat/BbUc0T5QxeYK3XuAk0iaJA

توجه داشته باشید مجددا برای گرفتن لینک جوین اقدام نکنید، چون لینک قبلی، باطل میشه و دیگه قابل استفاده نیست.

بدست آوردن لینک جوین در اپل

در گوشی‌های iphone: لطفا توجه داشته باشید که این کار تنها باید با استفاده از اکانتی انجام بگیره که کانال موردنظر با اون اکانت ساخته شده.

به صفحه ی کانال برید و روی اسم کانال کلیک کنید، در گوشه‌ی سمت راستِ بالای صفحه‌ی مربوط به مشخصات کانال، گزینه‌ای به نام Edit وجود داره که با کلیک کردن روی اون، لینک عمومی (Public Link)، کانال براتون ظاهر میشه. روی لینک کلیک کنید و لینک عمومی کانال رو پاک کنید، بعد با کلیک کردن روی گزینه‌ی Done، تغییرات رو ذخیره کنید و از صفحه‌ای که داخلش هستید خارج بشید.

حالا روی گزینه‌ی Members کلیک کینید تا صفحه‌ی مربوط به ممبرهای کانالتون ظاهر بشه، در اینجا گزینه‌ای با عنوان Invite via link وجود داره که با کلیک کردن روی اون، لینک جوین کانالتون برای شما ظاهر میشه و با کپی کردنش، شما لینک رو در دست خواهید داشت. به خاطر داشته باشید کهتا زمانی که لینک عمومی کانال رو پاک نکرده باشید، گزینه‌ی invite via link در بخش ممبرها، برای شما ظاهر نخواهد شد. به صفحه‌ی مربوط به فرم ثبت سفارش مراجعه کنید و لینک مورد نظر رو در قسمت مربوط به لینک جوین کپی کنید. مجددا به صفحه‌ی مربوط به اطلاعات کانالتون برگردید، به قسمت Edit مراجعه کنید و در قسمت Public Link، لینک عمومی کانالتون رو وارد کنید تا کانالتون به حالت عمومی در بیاد.

نمونه لینک جوین : https://telegram.me/joinchat/BbUc0T5QxeYK3XuAk0iaJA

توجه داشته باشید مجددا برای گرفتن لینک جوین اقدام نکنید، چون لینک قبلی، باطل میشه و دیگه قابل استفاده نیست.

در گوشی های وینفون و دسکتاپ: در این دستگاه ها به ترتیب و قدم به قدم، درست مثل گوشی‌های اندرویدی عمل کنید، تا لینک جوین رو به دست بیارید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *