دانلود اینستاگرام – نصب اینستاگرام

مطمئنا همه‌ی ما به این مسئله آگاه هستیم که برای دانلود اینستاگرام راه‌های مختلفی وجود دارد که با توجه به دسترسی خودمان به هر یک از آن‌ها، می‌توانیم فرایند دانلود اینستاگرام را به پایان برسانیم. برای دانلود اینستاگرام می‌توان از طریق اپلیکیشن‌های استور هم‌چون گوگل پلی و انواع وب سایت‌های مختلف ارائه کننده برنامه اینستاگرام برای دانلود اینستاگرام اقدام کرد.

دانلود اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید

گوگل پلی استور – Google play store

مرجع دانلود اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید، گوگل پلی استور است که برنامه آن به صورت خودکار روی تمامی سیستم عامل‌های اندروید نصب شده است. برای دانلود اینستاگرام می‌توانید وارد اپلیکیشن گوگل پلی استور شده و اقدام به دانلود اینستاگرام و نصب آن کنید.

هم‌چنین می‌توان از طریق وب سایت گوگل پلی فرایند دانلود و نصب اینستاگرام را به انجام رساند. برای دانلود اینستاگرام از طریق گوگلی پلی شما عزیزان می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اینستاگرام از گوگل پلی

کافه بازار – café bazzar

یکی دیگر از راه‌های دانلود اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید کافه بازار است. برای انجام این کار ابتدا می‌بایست اپلیکیشن کافه بازار را از طریق وب سایت بازار روی گوشی خود نصب کرده و سپس برای نصب اینستاگرام اقدام کرد.

اگر اپلیکیشن بازار از قبل روی تلفن همراه شما نصب شده است کافی است وارد آن شده و در قسمت جستجوی آن کلمه Instagram را سرچ کنید. سپس فرایند دانلود و نصب اینستاگرام را به پایان برسانید. برای دانلود اینستاگرام از طریق کافه بازار شما عزیزان می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اینستاگرام از کافه بازار

مایکِت – Myket

مایکت نیز یکی دیگر از استورهای موجود در زمینه دانلود و نصب برنامه‌های اندرویدی است که می‌توان دانلود اینستاگرام را از طریق آن انجام داد. برای نصب اینستاگرام از طریق مایکت، همانند کافه بازار باید اپلیکیشن آن را روی گوشی خود نصب کرد یا از طریق وب سایت آن فرایند دانلود اینستاگرام رو روی تلفن همراه خود انجام داد. برای دانلود اینستاگرام از طریق مایکت شما عزیزان می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اینستاگرام از مایکت

دانلود اینستاگرام برای سیستم عامل ios

اپ استور – App store

همانند گوگلی پلی، اپ استور نیز مرجع دانلود اپلیکیشن برای سیستم عامل ios است و به صورت پیش فرض روی تمامی تلفن‌های همراه با سیستم عامل ios نصب شده است که طبیعتا فقط تلفن‌های همراه ساخت شرکت اپل را شامل می‌شود. برای دانلود اینستاگرام و نصب آن می‌توان وارد اپ استور شده و اقدام به دانلود اینستاگرام کرد. شما عزیزان می‌توانید برای دانلود اینستاگرام از طریق اپ استور از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اینستاگرام از اپ استور

سیب اپ – Sibapp

سیب اپ مانند کافه بازار است و به نوعی نسخه‌ی فارسی و داخلی اپ استوری برای دانلود و خرید اشتراک برنامه‌های سیستم عامل ios است. برای دانلود اینستاگرام و نصب آن می‌توان هم از طریق اپلیکیشن سیب اپ و هم از طریق وب سایت آن اقدام کرد. شما عزیزان برای دانلود اینستاگرام از طریق سیب اپ نیز می‌توانید از لینک تعبیه شده در زیر استفاده کنید.

دانلود اینستاگرام از سیب اپ

دانلود اینستاگرام از وب سایت‌های معتبر فارسی

علاوه بر موارد فوق وب سایت‌هایی وجود دارد که برای دانلود اینستاگرام چه برای سیستم عامل اندروید و چه برای سیستم عامل ios می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. در زیر به معرفی تعدادی از این وب‎ سایت‌ها می‌پردازیم.

وب سایت اندروید کلاب

دانلود اینستاگرام از وب سایت اندروید کلاب.

وب سایت براتو

دانلود اینستاگرام از وب سایت براتو.

وب سایت فارسروید

دانلود اینستاگرام از وب سایت فارسروید.

وب سایت اندرویدتایم

دانلود اینستاگرام از وب سایت اندروید تایم.

وب سایت پاتوق یو

دانلود اینستاگرام از وب سایت پاتوق یو.

وب سایت اندرویدها

دانلود اینستاگرام از وب سایت اندرویدها.

نصب اینستاگرام بر روی کامپیوتر شخصی

اینستاگرام نسخه ای برای کامپیوتر شخصی ارائه نکرده است. اما می‌توانید با نصب نرم افزار blue stacks بر روی کامپیوتر شخصی خود، محیطی مانند اندروید بر روی سیستم خود ایجاد کرده و از طریق بخش گوگل پلی استور در آن اقدام به دانلود و نصب اینستاگرام نمایید.

نصب و دانلود اینستاگرام روی blue stacks درست همانند مراحلی است که روی تلفن‌های همراه هوشمند صورت می‌گیرد. شما عزیزان می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به دانلود و نصب بلو استکز روی کامپیوتر‌های شخصی و لپ تاپ اقدام کنید.

دانلود blue stacks از سافت 98

در صورت تمایل به استفاده از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام، شما عزیزان با مراجعه به صفحه تعرفه تبلیغات اینستاگرام، قادر به مشاهده هزینه تبلیغات اینستاگرام خواهید بود.

منابع: اینستاگرام

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *